E-knihy pre deti v KUBO CLUB

Digitálna čitáreň detských kníh

Od 2. mája 2023 sa Mestská knižnica Ľ. V. Riznera pripojila k viacerým knižniciam na Slovensku, ktoré ponúkajú možnosť prostredníctvom platného čitateľského preukazu knižnice využívať služby digitálnej knižnice KUBO CLUB, ktorá obsahuje viac ako 1000 titulov e-kníh pre deti od 2 do 12 rokov. Mesačne do nej pribúda 30 – 50 nových e-kníh nielen v slovenčine, ale aj v angličtine a ukrajinčine.

Ako sa stať členom Kubo Clubu?

1.     Stiahnite si aplikáciu KUBO – detské knihy cez App StoreGoogle Play, alebo na odkaze https://app.kuboknihy.sk/

2.     Vyplňte potrebné údaje a zaregistrujte sa

3.     Po prihlásení sa do aplikácie v nastaveniach vpravo dole zvoľte možnosť Prepojiť s knižnicou

4.     Zo zoznamu knižníc si vyberte Mestskú knižnicu Ľ. V. Riznera v Novom Meste nad Váhom

5.     Zadajte meno, priezvisko a číslo svojho čitateľského preukazu

6.     Vyberte si z ponuky a môžete čítať

Digitálna čitáreň KUBO CLUB je pre Vás k dispozícii na ktoromkoľvek digitálnom zariadení, stačí mať prístup na internet.

Kubo je originálna slovenská digitálna knižnica plná detských e-kníh. Je dizajnovaná pre deti od dvoch rokov, so zameraním na škôlkarov a najmladších školákov. Veríme, že aj v digitálnom svete môže byť zážitok z čítania vizuálne príjemným a podnetným, a preto v našich knihách kladieme dôraz nielen na slovo, ale aj na ilustrácie a grafické spracovanie. Odteraz má každá rodina vždy poruke kvalitnú knihu na čítanie.

Zabaľte si na dovolenku neobmedzené množstvo kníh, vyberte si v čakárni, v autobuse alebo vo vlaku knihu podľa nálady. V Kubovi na vás čakajú klasické, ale aj moderné rozprávky, obľúbení knižní hrdinovia, riekanky, množstvo encyklopédií a didaktických textov.

Kubo prináša zábavu, snívanie, dobrodružstvo aj učenie a najmä možnosť používať všetky elektronické zariadenia (mobily, tablety, stolové PC) zmysluplne.

Vďaka starostlivo vyberanému redakčnému obsahu je KUBO tou najbezpečnejšou knižnicou na internete a zároveň knižnicou najekologickejšou.

Galéria

Zostaň informovaný o našich novinkách

Prihlás sa do nášho newslettra a budeme ti zasielať novinky priamo na e-mail.