TRI PRASIATKA A VLK (28.1.2024)

Ak ste si mysleli, že poznáte rozprávku o troch prasiatkach, mýlili ste sa.... 

Viete, že spolu so zlým vlkom si na nich brúsi zúbky i pazúriky prefíkaná líška Riška?
A že v lese sa dá nájsť i priateľ, ktorý zostáva po ich boku i v ťažkostiach, kde jeho dôvtip a chuť pomôcť presahuje jeho výšku? 

V podaní hercov Divadielka Galéria z Nového Mesta nad Váhom pod vedením režiséra Ivana Radošinského, ožíva klasická rozprávka Tri prasiatka a vlk, ktorej slovo obohacuje autorská hudba Márie Volárovej.

Strávte spolu s nami čas plný smiechu s troškou napätia i ponaučenia

Galéria

TRI PRASIATKA A VLK

Ak ste si mysleli, že poznáte rozprávku o troch prasiatkach, mýlili ste sa.... Viete, že spolu so zlým vlkom si na nich brúsi zúbky i pazúriky prefíkaná líška Riška? A že v lese sa dá nájsť i priateľ, ktorý zostáva po ich boku i v ťažkostiach, kde jeho dôvtip a chuť pomôcť presahuje jeho výšku? V podaní hercov Divadielka Galéria z Nového Mesta nad Váhom pod vedením režiséra Ivana Radošinského, ožíva klasická rozprávka Tri prasiatka a vlk, ktorej slovo obohacuje autorská hudba Márie Volárovej. Strávte spolu s nami čas plný smiechu s troškou napätia i ponaučenia. Po predstavení ponúkame možnosť zakúpenia CD Tri prasiatka a vlk, ktoré vydalo MsKS v Novom Meste nad Váhom v roku 2020 (5 Eur/ks).