HANIČKA A MURKO 6.11.2022

15:30 h divadelná sála MsKS

Hanička a Murko prinášajú všetkým deťom zimný muzikál, na ktorom zaznejú pesničky z ich nového vianočného CD! Stretnete sa so zázračnou (trošku nezbednou) kráľovnou Vločkou, ktorá Haničke a Murkovi umožní prežiť ZIMNÝ PRÍBEH plný spevu, tanca a úžasných hostí! Spoznáme veselého Snehuliaka, Vtáčika, ktorý potrebuje našu pomoc, Mikuláša, bláznivú Rybu, Vianočný stromček, či neposedného Kocúrika. Príďte sa zabaviť s touto roztomilou a deťmi milovanou bábkovou dvojicou a s rozprávkovými maskotmi! Užite si spolu s nami kúzelnú vianočnú atmosféru a zaspievajte si krásne zimné pesničky, medzi ktorými nájdete tradične najvyhľadávanejšie detské pesničky o zime, Vianociach či Mikulášovi, ale aj nové pesničky Haničky a Murka. Prežite s Haničkou a Murkom krásny predvianočný čas!

Vstupné: 9 eur

Zľavnené vstupné: ZŤP dieťa - 1 euro, 1 sprevádzajúca osoba ZŤP dieťaťa - 1 euro

Deti do 1 roka, ktoré sú na vystúpení len ako sprievod svojich starších súrodencov, majú vstup zdarma (bez nároku na miesto na sedenie).

Každé dieťa s platnou vstupenkou dostane ako darček Murkove sladké lízatko a nálepku Haničky a Murka.

Galéria

Hanička a Murko Vianočné turné 2022

Zľavnené vstupné: ZŤP dieťa - 1 euro, 1 sprevádzajúca osoba ZŤP dieťaťa - 1 euro Deti do 1 roka, ktoré sú na vystúpení len ako sprievod svojich starších súrodencov, majú vstup zdarma (bez nároku na miesto na sedenie). Každé dieťa s platnou vstupenkou dostane ako darček Murkove sladké lízatko a nálepku Haničky a Murka. Hanička a Murko prinášajú všetkým deťom zimný muzikál, na ktorom zaznejú pesničky z ich nového vianočného CD! Stretnete sa so zázračnou (trošku nezbednou) kráľovnou Vločkou, ktorá Haničke a Murkovi umožní prežiť ZIMNÝ PRÍBEH plný spevu, tanca a úžasných hostí! Spoznáme veselého Snehuliaka, Vtáčika, ktorý potrebuje našu pomoc, Mikuláša, bláznivú Rybu, Vianočný stromček, či neposedného Kocúrika. Príďte sa zabaviť s touto roztomilou a deťmi milovanou bábkovou dvojicou a s rozprávkovými maskotmi! Užite si spolu s nami kúzelnú vianočnú atmosféru a zaspievajte si krásne zimné...