11.3.2019 Starosta

divadelná komédia - Miroslav Noga, Szidi Tobias, Krištof Tobiáš

18:00 h sála MsKS

ZO ZDRAVOTNÝCH DÔVODOV

ZRUŠENÉ!

SUMA ZA VSTUPENKY ZAKÚPENÉ CEZ INTERNET VÁM BUDE VRÁTENÁ NA VÁŠ ÚČET

SUMA ZA VSTUPENKY ZAKÚPENÉ V MsKS VÁM BUDE PO ICH ODOVZDANÍ VYPLATENÁ V POKLADNI MsKS

 

Brilantná tragikomédia z pera uznávaného nemeckého dramatika Gerta Hofmanna sa po dlhej odmlke konečne dostáva na slovenské javiská!

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa súčasťou originálnej grotesky, s množstvom akcie, absurdných situácií a pútavého deja. Tešíme sa na vás!

Dĺžka predstavenia: 80 minút

Vstupné: 14 €

predaj vstupeniek online: www.msks.sk

predaj vstupeniek v pokladni MsKS č.t.: 032/28 569 21

Galéria

Starosta

Gert Hofmann: Starosta Máte už aj vy dosť nedocenenosti a ponižovania v práci? Vaše ambície sú väčšie, ako vaša skutočná situácia? Príbeh Otinka Molla vám ukáže ako sa môže z malého človiečika, ktorý tridsať rokov bez povšimnutia drie ako kôň, stať veľká ryba. Hoci aj starosta! Jedného dňa vlezie oknom do jeho bytu pofidérny „dobrodinec“, ktorý prináša zmenu nielen do jeho života, ale aj do života jeho zúfalej manželky. V sprievode karikatúrnych postavičiek budete svedkami neuveriteľnej ľudskej naivnosti a množstva komických situácií. Osobitý svet absurdného humoru a groteskných skečov bude korunovaný vynikajúcimi hereckými výkonmi, ktoré vám predvedú majstri remesla Miro Noga a prvýkrát sa na javisku bok po boku predstavia aj šarmantná herečka Szidi Tobias a jej syn, Krištof Tobias. Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa súčasťou originálnej grotesky, s množstvom akcie, absurdných...