7.5.2018 GALAVEČER

hudobno-zábavné podujatie

18:00 h v divadelnej sále MsKS

Hudobno-zábavné podujatie spojené s krstom najnovšieho, v poradí tretieho radového CD-čka od hudobnej skupiny TREND s názvom " Na slovenskej zábave 3". Ďalší účinkujúci sú: skupina PROFIL, sestry Bacmaňákové - Heligónka z Kysúc, hudobná skupina ORIONS, hudobná skupina ASPER, spevácky súbor ČATAJAN a imitátor Martin KOPOR.

Vstupenky v hodnote 10 € budú v predaji od 9.4.2018 v pokladni MsKS v Novom Meste nad Váhom (032 285 69 21) alebo aj online na: http://www.msks.sk/

Pred vstupom na podujatie si návštevníci môžu kúpiť niekoľko druhov hudobných CD. Návštevník, ktorý predloží preukaz ŤZP, dostane 1kus hudobného CD ZADARMO. Srdečne Vás pozývame.

Galavečer

Hudobno-zábavné podujatie spojené s krstom najnovšieho, v poradí tretieho radového CD-čka od hudobnej skupiny TREND s názvom " Na slovenskej zábave 3". Ďalší účinkujúci sú: skupina PROFIL, Sestry Bacmaňákové - Heligónka z Kysúc, hudobná skupina ORIONS, hudobná skupina ASPER, spevácky súbor ČATAJAN a imitátor Martin KOPOR. Vstupenky budú v predaji od 9.4.2018 v pokladni MsKS v Novom Meste nad Váhom alebo aj online na: http://www.msks.sk/ Pred vstupom na podujatie si návštevníci môžu kúpiť niekoľko druhov hudobných CD. Pri nákupe vstupeniek sa nedajú uplatniť zľavy ZŤP ale návštevník, ktorý predloží preukaz ŤZP, dostane 1kus hudobného CD zadarmo.